^Powrót na górę

O przedszkolu

Zoo safari - Borysew

Wszystkie grupy wybrały sie na wycieczkę do zoo w Borysewie. Podróżowaliśmy specjalną kolejką w której pani przewodnik opowiadała ciekawostki z życia zwierząt, potem odwiedzaliśmy wszystkie zwierzęta specerując i podziwiając zwłaszcza niespotykane okazy jak białe tygrysy, lwy, wilka, kangura. To była bardzo ciekawa wycieczka.

Czytaj więcej...

"Misie" - Pasowanie na przedszkolaka

Grupa "Misie" w uroczysty sposób przystąpiła do ślubowania. W tym dniu ślubując uroczyste słowa dzieci z grupy "Misie" wstąpiły w poczet przedszkolaków. Zgromadzonym licznie gościom śpiewaliśmy piosenki, wspólnie recytowaliśmy wiersze. W poważnym tonie śłubowaliśmy przyjęcie do grona "Leśnych skrzatów", odśpiewaliśmy przedszkolny hymn odbierając dyplomy.

Czytaj więcej...

'Misie" i "Motylki" wycieczka do ciuchci

Dwie młodsze grupy wybrały się do sali zabaw ruchowych w Pabianicach. Zabawy sprawiły wiele radości. Dzieci pokonywały tunele, zjeżdżały po zjeżdżalniach, bawiły się w kulkach, jeżdziły pojazdami, skakały na piłkach.

Czytaj więcej...

"Misie " zajęcie o ruchu drogowym

Gr. Misie podczas zajęć i zabaw poznawała zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Zajęcie sprawiło maluchom wiele radości.

Czytaj więcej...


banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013