^Powrót na górę

O przedszkolu

Zoo safari - Borysew

Wszystkie grupy wybrały sie na wycieczkę do zoo w Borysewie. Podróżowaliśmy specjalną kolejką w której pani przewodnik opowiadała ciekawostki z życia zwierząt, potem odwiedzaliśmy wszystkie zwierzęta specerując i podziwiając zwłaszcza niespotykane okazy jak białe tygrysy, lwy, wilka, kangura. To była bardzo ciekawa wycieczka.

Czytaj więcej...

"Misie" - Pasowanie na przedszkolaka

Grupa "Misie" w uroczysty sposób przystąpiła do ślubowania. W tym dniu ślubując uroczyste słowa dzieci z grupy "Misie" wstąpiły w poczet przedszkolaków. Zgromadzonym licznie gościom śpiewaliśmy piosenki, wspólnie recytowaliśmy wiersze. W poważnym tonie śłubowaliśmy przyjęcie do grona "Leśnych skrzatów", odśpiewaliśmy przedszkolny hymn odbierając dyplomy.

Czytaj więcej...

'Misie" i "Motylki" wycieczka do ciuchci

Dwie młodsze grupy wybrały się do sali zabaw ruchowych w Pabianicach. Zabawy sprawiły wiele radości. Dzieci pokonywały tunele, zjeżdżały po zjeżdżalniach, bawiły się w kulkach, jeżdziły pojazdami, skakały na piłkach.

Czytaj więcej...

"Misie " zajęcie o ruchu drogowym

Gr. Misie podczas zajęć i zabaw poznawała zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Zajęcie sprawiło maluchom wiele radości.

Czytaj więcej...


banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013


Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Łączna 1, 98-100 Łask. Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody w celach: udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu, komunikacji mailowej oraz dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń (do czasu ich przedawnienia wynikającego z przepisów prawa). Podanie danych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia dalszą komunikację. Dane mogą być ujawniane podmiotom świadczącym dla nas usługi (np. hostingodawca). Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz wniesienia sprzeciwu. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na stronie www.pp4lask.com.pl