Misie

Grupa IV Misie liczy 25 dzieci, wśród których jest 14 dziewczynek i 11 chłopców. Są to dzieci 4 letnie, które uczęszczają 2 rok do naszego przedszkolu. W tym roku do naszej grupy dołączyło 2 nowych dzieci, które zostały bardzo mile przyjęte.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte,ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie stworzyliśmy kodeks przedszkolaka ,dzięki któremu dzieci starają się wdrażać zasady dobrego zachowania. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

2 razy w tygodniu odbywa się w naszej grupie j. angielski.

Grupa pracuje w oparciu o nową podstawę programową i następujące programy:

• Rozwój,Wychowanie,Edukacja”. Program wychowania przedszkolnego Autor: A.Stalmach-Tkacz,K.Mucha
  • „Bezpieczny przedszkolak” - program profilaktyczny
  • Program wychowawczy Przedszkola Publicznego Nr4 w Łasku im. Leśne Skrzaty
  • „Piękna nasza Polska cała”
  • „Poznajemy Europę”

mgr Małgorzata Drożdż