^Powrót na górę

Galeria

wszystkie grupy

DSC 0241

Teatr BAJKA

5 października nasze przedszkole odwiedził teatr Bajka z przedstawieniem „Jaś i Małgosia” w nowej odsłonie. Celem bajki jest zachęcenie do uprawiania sportów i prostych zajęć ruchowych, aby nie mieć wad postawy, a w przyszłości bólu pleców.

 

Czytaj więcej...

42A

Kasztanobranie dla chorego Krzysia.

Leśne Skrzaty z Przedszkola Publicznego Nr 4 w Łasku tej jesieni uczą się empatii, starają się zebrać dużą ilość kasztanów, by przekazać je tej jesieni na rehabilitację i leczenie chorego chłopca.

 

Czytaj więcej...

DSC 0102

Zdrowo i kolorowo na talerzu u „Leśnych Skrzatów” w Kolumnie

Leśne Skrzaty dbają o zdrowie. Kolejny rok przedszkolaki objęte są programem kształtowania postaw prozdrowotnych pt: „Na talerzu zdrowo i kolorowo”. Celem programu jest promowanie zdrowego, racjonalnego odżywiania.

 

Czytaj więcej...

IMG 20210929 095216

Piesza wycieczka do Nadleśnictwa Kolumna

Dzieci z grupy „Wiewióreczki” oraz „Muchomorki” w dniu 29 września 2021r. wybrały się na pieszą wycieczkę do Nadleśnictwa Kolumna. Jesienne słońce i ładna pogoda sprzyjały przedszkolakom i zagrzewały do pokonania tej znacznej odległości.

 

Czytaj więcej...


243357592 601518691040799 911727385821883501 nJesienne spotkanie z Policjantem

Wrzesień to czas powrotów dzieci i młodzieży do szkół i przedszkoli. To także czas gdy pogoda potrafi płatać nam figle. W trosce o bezpieczeństwo maluchów, „Leśne Skrzaty” zaprosiły Pana Policjanta na spotkanie.

 

Czytaj więcej...


20210928 090405Adaptacja dzieci w grupie "Jagódki"

Staramy się, aby czas spędzony w przedszkolu mijał nam w radosnej i miłej atmosferze. Organizujemy różne zabawy, śpiewamy, tańczymy i uczymy się. Oto migawki z życia naszej grupy.

 

Czytaj więcej...


DSC 0054Jeżyki – spotkanie z Policajantem

Już od najmłodszych lat nasze przedszkolaki uczą się, jak należy zachować się będąc uczestnikiem ruchu drogowego. A nie ma to jak praktyka. Zatem razem z Panem Policjantem Jeżyki wybrały si na najbliższe skrzyżowanie, by pod fachowym okiem ćwiczyć właściwe przechodzenie przez jezdnię.

 

Czytaj więcej...


DSC 0156Dzień Przedszkolaka

Jedną z ważniejszych dat dla przedszkolaków jest 20 września. Z tej właśnie okazji po raz kolejny przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków mnóstwo atrakcji.

 

Czytaj więcej...


DSC 0017Poznajemy przedszkole

Grupa Jeżyki, aby lepiej poznać i oswoić się z nową sytuacją postanowiła trochę pozwiedzać nasze przedszkole i miejsce, gdzie przez najbliższe lata spędzą najwspanialszy okres swojego dzieciństwa.

 

Czytaj więcej...


banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013