^Powrót na górę

Galeria

wszystkie grupy

DSC 0372 pp4lask

Zabawy z kolorem zielonym

Marzec to w grupie Jeżyki zabawy z kolorem zielonym. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły ubrane właśnie w tym kolorze. Dzień poświęcony był warzywom w różnych jego odcieniach. Dzieci podczas zajęć każdym zmysłem starały się poznawać otaczający świat.

Czytaj więcej...

20220404 112201 motylki pp4lask

2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Został on ustanowiony w 2008 r., a jego celem jest propagowanie wiedzy na temat autyzmu oraz budowanie wrażliwości społecznej w tym zakresie.

Czytaj więcej...

IMG 0225 pp4lask

Zajęcia z Tablicą edukacyjną w grupie Kwiatuszki

Grupa Kwiatuszki korzysta z zamontowanej tablicy edukacyjnej. Można odtwarzać na niej bardzo ciekawe programy edukacyjne wspomagające naukę, przygotowanie do szkoły, rozwijać wyobraźnię, odtwarzać nagrania muzyczne oraz wykonywać zadania na kartach pracy.

Czytaj więcej...

20220401 095932 motylki pp4lask

„PIŻAMA PARTY” w grupie Motylki !

01.04.2022 roku w grupie „Motylki” miała miejsce niezwykła zabawa – „Piżama Party” . Każde dziecko przyszło do przedszkola w tym dniu nie w sukienkach, jeansach, lecz w piżamach, szlafrokach, kapciach – łącznie z wychowawczynią.

Czytaj więcej...

IMG 5113 pp4lask

Prima Aprilis i Piżama Party w grupie Kwiatuszki

Żarty i żarciki czyli miłe psikusy urządzały Kwiatuszki z okazji 1 dnia kwietnia. Pisaliśmy specjalne listy do Mikołaja z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, jedliśmy zupę widelcem, a owoce i warzywa zamiast słodkich cukierków.

Czytaj więcej...

IMG 5013 pp4lask

Wiosną ptaki wracają , do zabaw zachęcają – zajęcia Kwiatuszków

Kwiatuszki uczyły się o ptakach wracających wiosną z dalekich ciepłych krajów. Poznaliśmy liczne ciekawostki z życia różnych ptaków. Liczyliśmy przylatujące jaskółki oraz patyki w bocianich gniazdach.

Czytaj więcej...

20220330 095729 motylki pp4lask

Zajęcia w „Ekopracowni pod chmurką”

30 marca 2022 roku dzieci z grupy „Motylki” zamiast standardowych zajęć odbywających się sali, wzięły udział w zajęciach na świeżym powietrzu w „Ekopracowni pod chmurką”. Podczas zajęć obecna była Pani Dyrektor, która z chęcią obserwowała zajęcia oraz poczynienia dzieci. Podopieczni zapoznali się z narzędziami ogrodniczymi – rozwiązywali zagadki, śpiewali piosenki.

Czytaj więcej...

IMG 4890 pp4lask

Wiosenne zabawy badawcze Kwiatuszków z lupami w Ekopracowni

Kwiatuszki wyruszyły z lupami obserwować przyrodę i szukać wiosny. Sprawdzaliśmy wiosenne paki, kwiaty na grządkach oraz czy już pojawia się wiosenna zielona trawka. Z bliska przyroda wygląda znacznie ciekawiej.

Czytaj więcej...

IMG 4741 pp4lask

Przedszkole w plenerze czyli nauka Kwiatuszków w przyrodzie

Wiosna to najmilsza pora roku. Niezwykle ciekawie jest móc uczyć się również w ogrodzie. Kwiatuszki zorganizowały zatem wiosenną naukę na dworze. Nauka przez zabawę w przyrodzie była dla przedszkolaków bardzo ciekawa.

Czytaj więcej...


banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013


Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Łączna 1, 98-100 Łask. Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody w celach: udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu, komunikacji mailowej oraz dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń (do czasu ich przedawnienia wynikającego z przepisów prawa). Podanie danych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia dalszą komunikację. Dane mogą być ujawniane podmiotom świadczącym dla nas usługi (np. hostingodawca). Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz wniesienia sprzeciwu. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na stronie www.pp4lask.com.pl