^Powrót na górę

O przedszkolu

Słodkie przyjęcia - 26.06.2015

Z okazji zakończenia przedszkola odbyły się słodkie przyjęcia w grupach Biedronek oraz Kwiatuszków

Czytaj więcej...

Zakończenie przedszkola - 26.06.2015

W piątek uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Każda grupa wystąpiła z piosenkami i wierszykami, potem były dyplomy i pożegnanie.

Czytaj więcej...

Motylki zabawy sportowe z tatusiami z okazji Święta taty - 23.06.2015

Zobacz zdjęcia z tego dnia.

Czytaj więcej...

Zakończenie Roku w Kwiatuszkach - 19.06.2015

W piatek 19 czerwca Grupa Kwiatuszków uroczyście pożegnała przedszkole piosenkami i wierszami, potem była szampan i słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Piżama party i zabawy kolorami w Biedronkach - 18.06.2015

Po zakończeniu roku Biedroneczki z Rodzicami spotkały się wieczorem ponownie w przedszkolu. Był grill, zabawy z kolorami, zagadki, zadania z latarkami, szukanie skarbów. Po zabawach prawie wszystkie dzieci zanocowały zmęczone w przedszkolu.

Czytaj więcej...

Zakończenie Roku w Biedronkach - 18.06.2015

W czwartek Biedronki uroczyście pożegnały przedszkole rozdano dyplomy i upominki, były wiersze, piosenki i pięknie odtańczony taniec Polonez.

Czytaj więcej...


banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013


Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Łączna 1, 98-100 Łask. Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody w celach: udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu, komunikacji mailowej oraz dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń (do czasu ich przedawnienia wynikającego z przepisów prawa). Podanie danych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia dalszą komunikację. Dane mogą być ujawniane podmiotom świadczącym dla nas usługi (np. hostingodawca). Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz wniesienia sprzeciwu. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na stronie www.pp4lask.com.pl