dni otwarte funduszy europejskich

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy do odwiedzenia Przedszkola Publicznego Nr 4 im. Leśne Skrzaty w Łasku.

W dniu 11 maja 2018 roku na Odwiedzających czekają:

1. Występy dzieci – od godz. 9.30
  2. Wystawy prac dzieci – prace plastyczne związane z Unią Europejską
  3. Wspólny spacer po przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy w godzinach od 9.30 do 14.00 !!!!

Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2018/2019

Po pierwszym etapie rekrutacji Przedszkole Publiczne nr 4 w Łasku

dysponuje 2 wolnymi miejscami na rok szkolny 2018/2019.

W dniach od 14 maja do 18 maja 2018 można składać wnioski wraz

z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków

lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Po wypełnieniu wniosku na platformie należy wniosek wydrukować

i osobiście dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru.

Logowanie do systemu odbywa się na stronie: lask.przedszkola.vnabor.pl

Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 4 w Łasku im. ,,Leśne Skrzaty” już po raz trzeci zorganizowały akcję ,Pocztówka dla polskich żołnierzy w Kuwejcie” Były to prace o różnej tematyce: patriotycznej, związane ze świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Każdą akcję poprzedzały rozmowy z dziećmi o tym, jak bardzo trudna jest praca żołnierzy i jak ważne są misje w obronie pokoju. Poprzez takie akcje dzieci uczą się przynależności do swojego kraju, kultywują tradycje świąteczne, a przede wszystkim uczą się sprawiania przyjemności innym. W ramach podziękowania otrzymaliśmy od żołnierzy kartkę świąteczną z pięknymi życzeniami. Widząc ogromne zaangażowanie dzieci chcielibyśmy w przyszłości ją kontynuować.

Dorota Łubisz , Elżbieta Zalewska

pocztowka dla polskich zolnierzy od przedszkolakow p1100899

Szanowni Rodzice!

W dniu 4 kwietnia 2018 roku do godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję Rekrutacyjną lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

W dniach 5 – 6 kwietnia 2018 roku do godz. 15.00 rodzic kandydata potwierdza wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia.

Brak potwierdzenia woli jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

12 kwietnia 2018 roku zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

UWAGA - DYŻUR WAKACYJNY!

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że Przedszkole Publiczne nr 4 w Łasku będzie pełniło dyżur wakacyjny w okresie od 2 do 31 lipca 2018r. ( tylko dla dzieci z naszego przedszkola).

Zapisu można dokonać w sekretariacie przedszkola w terminie od 3 do 27 kwietnia 2018 r. składając „Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny”. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie z zakładu pracy o planowanym terminie urlopu wypoczynkowego obojga rodziców.

Czyste druki dostępne są na stronie internetowej przedszkola lub w sekretariacie.

Drodzy Rodzice!

Bierzemy udział w konkursie

Uwolnij przedszkole od smogu”,

w którym możemy wygrać urządzenie do oczyszczania powietrza.

Prosimy o głosowanie na nasze przedszkole na stronie

Informacja o wolnych miejscach w Przedszkolu Publicznym Nr 4 im. Leśne Skrzaty w Łasku na rok szkolny 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 edukację przedszkolną będzie kontynuowało 141 dzieci.
Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2018/2019 zostanie przeprowadzone na  49 wolnych miejsc.

Wniosek złożony drogą elektroniczną należy również wydrukować, podpisać i złożyć do przedszkola pierwszego wyboru wraz kompletem stosownych oświadczeń.

DNI OTWARTE !!!  ZAPRASZAMY !

W ramach „ Łagodnej adaptacji w przedszkolu” zapraszamy dzieci i rodziców na dni otwarte, które odbędą się w terminie
16 – 20 kwietnia 2018 r.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9:15 – 10:00 we wszystkich grupach wiekowych. Zapisy dzieci od dnia 4 kwietnia 2018 r. na listę, która zostanie umieszczona na tablicy ogłoszeń w holu. Aby nie zakłócać pracy w grupie, prosimy o wpisywanie tylko 5 dzieci do danej grupy, którą odwiedzi przyszły przedszkolak z opiekunem.

Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego dla dziecka i opiekuna.

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole nr 4 w Łasku-Kolumnie Rights Reserved.