Jeżyki

Do naszej grupy uczęszczają dzieci 4-letnie. Grupa liczy 25 przedszkolaków: 9 dziewczynek i 16 chłopców.

Jeżyki to grupa będąca w przedszkolu drugi rok. W grupie pracują dwie nauczycielki: mgr Anna Bartos i mgr Dorota Łubisz.

W dalszym ciągu realizujemy program wychowania przedszkolnego „Kocham Przedszkole” Wydawnictwa WSiP oraz programy opracowane przez nauczycielki grupy „Bezpieczny przedszkolak”, „Eko – Skrzaty” oraz „Przygoda z językiem angielskim”.

Realizowana jest również nauka czytania globalnego metodą Glenna Domana. Dzieci dwa razy w tygodniu uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego.

Jesteśmy grupą, która lubi wesołe zabawy w sali i na placu przedszkolnym. Wszystkie nasze działania rozwijają samodzielność, wpływają na rozwój naszych wszechstronnych zainteresowań. Lubimy wykonywać prace plastyczne, opowiadać o naszych przygodach, tańczyć, śpiewać piosenki oraz recytować wierszyki . W trakcie spacerów poznajemy otaczające nas środowisko. Nie zapominamy też o czynnościach samoobsługowych, które cały czas doskonalimy. Każdego dnia w naszej grupie dzieją się ciekawe rzeczy.

Z każdym dniem "Jeżyki" stają się mądrzejsze i odważniejsze! Po prostu rosną, by zasłużyć na miano "dzielnego przedszkolaka".

Anna Bartos, Dorota Łubisz