Jeżyki

Witamy w grupie VIII „Jeżyki”

Z wielką radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.Nasza grupa pracuje w godzinach 7.30 – 15.30.Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 9 dziewczynek i 16 chłopców. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne. Znają kodeks przedszkolaka i starają się przestrzegać ustalonych zasad. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę, rozwijają swoje umiejętności. Edukacja łączy się z zabawą. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie - wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie będzie wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu „Tropiciel Pięciolatek”.W grupie realizowane są programy:

• Kocham przedszkole. Program wychowania przedszkolnego – M. Pleskot, A. Staszewska-Mieszek
  • „Bezpieczny przedszkolak” – program profilaktyczny - D. Łubisz
  • „Program wychowawczy Przedszkola Publicznego Nr 4 w Łasku im. Leśne Skrzaty – R. Pacuszki
  • „Poznajemy Europę” – program edukacji europejskiej – E. Zalewskiej
  • „Eko Skrzaty” – program działań przyrodniczo – ekologicznych D. Łubisz

„Jeżyki” z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.