Nasza kadra

Nasze przedszkole oferuje dzieciom zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nasi nauczyciele posiadają nie tylko wiedzę pedagogiczną, metodyczną, psychologiczną,ale również mają w sobie  "to coś", co pozwala twórczo pracować z dzieckiem przedszkolnym. Potrafią  wzbudzać zainteresowanie dziecka różnymi dziedzinami  życia, rozwinąć wyobraźnię, zapewnić poczucie bezpieczeństwa, szanować indywidualność, a nade wszystko wspomagać je w rozwoju.

Swoją pracę traktujemy bardzo poważnie majac pełną świadomość roli wychowania przedszkolnego w dalszym rozwoju i dalszej edukacji dziecka. Wychodząc naprzeciw  dziecięcym marzeniom staramy sie przynosić im radość i  sprawiać   by uśmiech  zawsze gościł na twarzach  naszych wychowanków.