Misie

Grupa Misie

Do grupy „Misie” uczęszczają dzieci 3-letnie, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Grupa liczy 25 osób, tj. 11 chłopców i 14 dziewczynek.

Wszyscy są ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co ich otacza. Poznają przedszkole, Panie i rówieśników, z którymi spotykają się codziennie. Dużo czasu spędzają na wspólnej zabawie, ale pamiętają również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć starają się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczą się tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywają słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek czytanych głośno przez nauczyciela.

Misie z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.