^Powrót na górę
Get Adobe Flash player

Biuletyn Informacji Publicznej - PP4 Łask

Biuletyn Informacji Publicznej

Galeria

zPokaz Mody Wiosennej

Śledząc trendy w modzie grupa Wiewióreczki postanowiła w tym roku uczcić nadejście wiosny Pokazem Mody Wiosennej. Pokaz odbył się 21 marca na holu przedszkola, który w tym dniu zamienił się w Salon Modowy. Był wybieg ozdobiony kwiatami, błyskające flesze aparatu, piękna wiosenna dekoracja i oczywiście Modele i Modelki, prezentujący niepowtarzalną kolekcję. Kreacje przygotowano według własnych pomysłów. Wszystkie były wyjątkowe, a przede wszystkim kolorowe i oryginalne. Znając najnowsze trendy mody możemy już dziś ,,odmienić swoją szafę” i cierpliwie czekać na piękne słońce.

Czytaj więcej...

zKim będę, gdy dorosnę

29 marca na terenie naszego przedszkola odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego :"KIM BĘDĘ, GDY DOROSNĘ" w ramach projektu ogólnopolskiego - Poznajemy zawody świata i osób dorosłych widziane oczami dziecka. I miejsce - Lena Grałka, Nikola Piech, II miejsce - Grzegorz Woźniak, Julia Jòźwiak, III miejsce - Paweł Pluciński, Marika Piech, Dawid Putkowski. Aby uatrakcyjnić ten dzień odbyły się występy wszystkich grup. Dzieci zaprezentowały przed publicznością wiersze i piosenki o zawodach.

Czytaj więcej...

zOlimpiada matematyczna przedszkolaków

Dnia 28 marca bieżącego roku w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Łasku, im „Leśne Skrzaty” odbył się między przedszkolny konkurs matematyczny, pt. „Łamigłówki małej główki”. Jest to już druga edycja olimpiady matematycznej organizowanej przez to przedszkole. Konkurs cieszy się dużym powodzeniem i sprawia „małym matematykom” wiele radości. Dzieci z wielkim zaangażowaniem rozwiązują zagadki matematyczne, liczą, rozwiązują zadania z treścią, układają obrazki z figur geometrycznych itp.

Czytaj więcej...

zA może ja zostanę leśniczym?

Na zaproszenie wychowawczyni Jolanty Kuśmirowskiej grupę „Muchomorki” z Przedszkole Publiczne Nr 4 im. „Leśne Skrzaty” w Łasku odwiedził podleśniczy pan Jakub S. z Lasów Państwowych - Nadleśnictwo Kolumna. Opowiadał dzieciom o swojej pracy oraz jak należy dbać o las. Dużo uwagi poświęcił na problem niszczenia lasów, zanieczyszczania i hałasowania, a przecież las to dom zwierząt. Pokazywał plansze ze zwierzętami najczęściej występującymi w naszych lasach, opowiadał różne ciekawostki na ich temat.

Prawdziwą frajdę sprawiła zabawa poznawcza polegająca na rozpoznawaniu tropów zwierzą (np.: łani, jelenia, borsuka itp.) odciskanych w piasku kinetycznym.

Dzieci umówiły się z panem podleśniczym na kolejne spotkanie w terenie leśnym.

Czytaj więcej...

P1460187Tłusty czwartek w Wiewióreczkach

W środku ma nadzienie z róży
i początek postu wróży,
kiedy go w tłusty czwartek jesz.
Co to za przysmak – czy już wiesz?

 

Czytaj więcej...

P1460127Czyste Powietrze Wokół Nas

Dzieci z naszego przedszkola realizują ogólnopolski program „Czyste Powietrze Wokół Nas”. Jest on dostosowany do dzieci w wieku 5-6 lat, a głównym jego założeniem jest wykształcenie umiejętności rozpoznawania różnych źródeł dymów oraz zwiększenie wrażliwości dzieci na szkodliwość dymu papierosowego.

 

Czytaj więcej...

P1460230Przedszkolacy „Biotechnologami”

Dzieci z grupy „Muchomorki” Przedszkola Publicznego Nr 4 im. „Leśne Skrzaty” w Łasku uczestniczyły w warsztatach „RAZEM ODKRYWAMY TAJEMNICE BIOTECHNOLOGII”.

 

Czytaj więcej...

zdjęcie21 lutego - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Zobacz zdjęcia z tego dnia.

 

Czytaj więcej...


banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013