ZEBRANIE INFORMACYJNE

Zapraszamy rodziców dzieci, które 1 września 2021 po raz pierwszy rozpoczną edukację przedszkolną w przedszkolu Publicznym nr 4 w Łasku na zebranie informacyjne w dniu 30 sierpnia 2021 (poniedziałek) o godzinie 16.00.

EMOCJA - międzynarodowy projekt edukacyjny

Idea projektu:
Wszystkim rodzicom i nauczycielom zależy na tym, aby wychować dzieci na mądrych i szczęśliwych ludzi, samodzielnych i twórczych. Wprowadzenie dzieci w świat wartości moralnych, jest niezwykle ważne, gdyż są one fundamentem dalszego życia. Proponowany przez nas projekt obejmuje pięć spotkań w ciągu roku szkolnego, obejmujące rozmowę o uniwersalnych wartościach :) Zapraszam do obejrzenia sprawozdania z projektu, w formie obrazowej.

Małgorzata Makowska

film pp4

szczepimysie

Projektu Edukacyjnego „Wyzwania Teodora”

Sprawozdanie z realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Wyzwania Teodora” Przedszkole Publiczne Nr 4 im. Leśne Skrzaty w Łasku

Zobacz dokument - plik pdf.

Koordynator projektu: mgr Anna Bartos

„ZIEMIA - PLANETA MARZEŃ”- konkurs plastyczny

Przedszkole Publiczne nr 4 bierze udział w konkursie organizowanym przez sklep z zabawkami Maludas Jest to druga edycja konkursu! Tym razem temat dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest: ,,Ziemia – planeta marzeń”. Dbanie o ekosystem staje się w świadomości wielu osób niezwykle ważne, bowiem z roku na rok środowisko ulega większej degradacji, dlatego warto edukować w tym zakresie dzieci od najmłodszych lat.

Czytaj więcej...

Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2021/2022

Po pierwszym etapie rekrutacji Przedszkole Publiczne nr 4 w Łasku dysponuje 14 wolnymi miejscami na rok szkolny 2021/2022. W dniach od 10 maja do 14 maja 2021 można składać wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Po wypełnieniu wniosku na platformie należy wniosek wydrukować i osobiście dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru.

Logowanie do systemu odbywa się na stronie: lask.przedszkola.vnabor.pl

Ograniczenie działalności przedszkola

Zgodnie Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 kwietnia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, ograniczenie działalności przedszkola zostało przedłużone do 18 kwietnia 2021 roku.

Ograniczenie działalności przedszkola