^Powrót na górę

Galeria


DSC 0156Dzień Przedszkolaka

Jedną z ważniejszych dat dla przedszkolaków jest 20 września. Z tej właśnie okazji po raz kolejny przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków mnóstwo atrakcji.

 

Tego dnia już rana panowała cudowna atmosfera. Dzieci pospiesznie kroczyły do przedszkola by rozpocząć wielkie świętowanie. Przebrane były w różne kostiumy, co podkreślało nastrój imprezy.

Główną atrakcją był niezwykły gość, iluzjonista DAMATUS. Przedszkolaki zostały przeniesione w świat magii, z zapartym tchem śledziły triki iluzjonistyczne, podczas których atmosfera tajemniczości przeplatała się z dużą dawką humoru. Podczas tego niezwykłego widowiska ujawniły się też iluzjonistyczne predyspozycje przedszkolaków, które wcielały się w rolę asystenta próbując z zaangażowaniem zgłębić tajniki magii.

Przez całe przedstawienie wśród przedszkolaków panowało wielkie ożywienie, radość i bardzo dużo śmiechu. Występ mistrza magii dzieci nagrodziły brawami.

Po przedstawieniu w salach czekał na dzieci poczęstunek. Kolejną atrakcją były zabawy przy muzyce, czyli przedszkolna dyskoteka. Radość, śmiech i głośny śpiew przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie.

  • DSC_0079
  • DSC_0090
  • DSC_0156

banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013