^Powrót na górę

2020-2021

miniaturaJeżyki wiedza jak dbać o higienę osobistą.

W tym wyjątkowym okresie nie obyło się bez zajęć z zakresu higieny osobistej, na których dzieci utrwaliły sobie wiedzę dotyczącą dbania o czystość w naszym otoczeniu.

Wyjaśnione zostały nowe słowa: bakterie, wirusy, mikroskop. Dzieci utrwalały prawidłową technikę mycia rąk. . Przeprowadziliśmy „Eksperyment”, który pokazał jak ważna jest dokładne wykonywani tej zwykłej czynności, by pozbyć się zanieczyszczeń z naszych rąk. W łazience zawisły tabliczki przypominające kiedy i jak należy to robić.

 

 

  • DSC_0344
  • DSC_0346
  • DSC_0347
  • DSC_0350

banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013


Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Nr 4, ul. Łączna 1, 98-100 Łask. Państwa dane są przetwarzane na podstawie zgody w celach: udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu, komunikacji mailowej oraz dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń (do czasu ich przedawnienia wynikającego z przepisów prawa). Podanie danych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia dalszą komunikację. Dane mogą być ujawniane podmiotom świadczącym dla nas usługi (np. hostingodawca). Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz wniesienia sprzeciwu. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na stronie www.pp4lask.com.pl