Rekrutacja - potwierdzenie woli

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021 - POTWIERDZENIE WOLI

Dnia 30 marca 2020r. o godzinie 15.00 zostanie opublikowana lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do Przedszkola Publicznego nr 4 im. Leśne Skrzaty w Łasku.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do placówki w terminie od 30 marca do 2 kwietnia 2020r. do godz. 15.00.

Sposób składania dokumentu potwierdzenia woli:

1) ELEKTRONICZNIE na adres e-mail przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane - Przedszkole Publiczne nr 4 im. Leśne Skrzaty w Łasku, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druk dokumentu potwierdzenia woli, jest możliwy do pobrania  na Platformie NABÓR PRZEDSZKOLA (http://portal.vulcan.net.pl) - Aplikacja NABÓR DLA PRZEDSZKOLI - zakładka PLIKI DO POBRANIA - link "Potwierdzenie woli". Należy go wydrukować, wypełnić, podpisać, wykonać skan lub zdjęcie dokumentu i przesłać j.w.

2) OSOBIŚCIE w budynku przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane

Dla rodziców dzieci, które zostały zakwalifikowane do Przedszkola Publicznego nr 4 im. Leśne Skrzaty w Łasku druk dokumentu potwierdzenia woli będzie można pobrać, wypełnić i wypisany złożyć w budynku przedszkola (ul. Łączna1) - w dniach 30 marca - 2 kwietnia. Druki będą się znajdowały na stoliku w przedsionku. Wypełniony druk należy wówczas wrzucić do znajdującej się skrzynki na korespondencję.

Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.