^Powrót na górę
Get Adobe Flash player

Biuletyn Informacji Publicznej - PP4 Łask

Biuletyn Informacji Publicznej

2018-2019

P1450552Uroczysty apel z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Dzieci z grupy „Muchomorki” pod przewodnictwem p. J.Kuśmirowskiej i p. A.Krakowiak zaprezentowały nam wiersze i piosenki o Polsce.
O godzinie 11:11 wszyscy uroczyście odśpiewaliśmy hymn Polski. Możemy być dumni z naszych dzieci.

 

Czytaj więcej...

zdjęciePoznajemy tańce i stroje ludowe naszego regionu - grupa IV Misie.

Zdjęcia z zajęć w grupie Misie.

 

Czytaj więcej...

zdjęcieSpotkanie z panią Martą Stępień

W grupie Jagódki odbyło się spotkanie z panią Martą Stępień - organizatorką akcji promocyjnych z udziałem hostess. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną przedstawiające akcje promocyjne. Otrzymały mnóstwo gadżetów związanych z pracą pani Marty. Było miło i ciekawie. Na zakończenie spotkania ,,Jagódki" wręczyły upominek i zaśpiewały piosenkę.

 

Czytaj więcej...

zdjęcieKrakowiak

W dniu 05.11.2018r. odwiedzili nas w przedszkolu Rodzice z Zespołu Pieśni i Tańca w Dobroniu- Państwo Śmiałek (rodzice dziecka z grupy "Misie"). Przybliżyli nam popularny taniec ludowy "Krakowiak". Zaprezentowali także przepiękne stroje ludowe, które są ogromną dumą dla naszego kraju. Zachwycone Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w nauce tańca ludowego, a także bacznie śledziły każdy krok profesjonalistów! Dzięki takim spotkaniom mamy wielką możliwość umocnić się w przekonaniu jakże jest "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA!". Leśne Skrzaty dziękują za odwiedziny!

 

Czytaj więcej...

zdjęcieSpotkanie z pilotem - grupa Misie i Kwiatki

Zobacz zdjęcia z tego dnia.

 

Czytaj więcej...

zdjęcieSpotkanie z p.Justyną Pabiasz - fotografem

Zobacz zdjęcia z tego dnia.

 

Czytaj więcej...

zdjęcieZajęcia otwarte w Jagódkach

W grupie Jagódki odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców pt.: „Jestem małym patriotą”. Dzieci poznawały symbole narodowe oraz mapę Polski. Poznawały również niektóre miasta i regiony naszego kraju. Zajęcie z pewnością przyczyniło się do budzenia przynależności narodowej i dumy ze swojej ojczyzny.

 

Czytaj więcej...

zdjęcieJesień wcale nie musi być nudna

W czwartek 25 października odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu fotograficznego "Jesień wcale nie musi być nudna". Wzięło w nim udział 16 dzieci 5 i 6-letnich z przedszkoli w Łasku. Po krótkiej części artystycznej przygotowanej przez grupę Wiewióreczki zostały wręczone nagrody. Choć wszystkie dostarczone zdjęcia były interesujące i przedstawiały złotą polską jesień, pierwsze miejsce w postaci sesji zdjęciowej wykonanej przez fotografa pana Jakuba Krzysztofiaka przyznano Nikoli z Przedszkola Publicznego Nr 5. Wyróżnienia przypadły Jeremiaszowi z PP Nr 6, Lenie z PP Nr 1 oraz Hani z PP Nr 5. Nagrody zostały ufundowane przez Nadleśnictwo Kolumna oraz Kino Tomi w Pabianicach, za co serdecznie dziękujemy. Po wręczeniu nagród zaprosiliśmy naszych gości na mały poczęstunek i wspólna zabawę.

 

Czytaj więcej...

zdjęcieUrodzinki w Wiewióreczkach

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.

 

Czytaj więcej...


banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013