^Powrót na górę
Get Adobe Flash player

Aktualności

Festyn Rodzinny A MNIE JEST WESOŁO” w Przedszkolu Publicznym Nr 4  im. Leśne Skrzaty w Łasku

W dniu 28 maja 2015 roku na terenie Przedszkola Publicznego Nr 4 w Łasku odbył się II Festyn Rodzinny pod hasłem „ A mnie jest wesoło”. W Festynie uczestniczyły przedszkolaki, ich rodzice i najbliżsi oraz zaproszeni goście.

Rodzinna impreza plenerowa rozpoczęła się występami dzieci, które kolejno, w grupach zaprezentowały krótki program artystyczny. Po części oficjalnej wszystkie dzieci mogły skorzystać z czekających na nich na placu zabaw niespodzianek: dmuchanego zamku, zjeżdżalni oraz tarczy zręcznościowej do ćwiczenia celności. W kąciku plastycznym pod opieką nauczycielek przedszkola, dzieci mogły przygotować miłe upominki dla mamy. Przez cały czas trwania festynu trwał konkurs na imiona dla leśnych skrzatów, które znajdują się w logo naszego przedszkola. Wygrały imiona Psotek i Łaskotek. Jedną z atrakcji imprezy było malowanie dziecięcych buziek - chętnych nie brakowało.

Wszyscy mogli posilić się w przedszkolnej kawiarence, gdzie czekały pyszne ciasta upieczone przez mamy przedszkolaków. Na bardziej zgłodniałych czekały kiełbaski, kaszanka oraz bigos, a także chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym. W drobne upominki na Dzień Dziecka można było się zaopatrzyć, biorąc udział w loterii fantowej. W zabawach muzycznych prowadzonych przez animatorów brały udział nie tylko dzieci - także mamy ruszyły do tańca w hawajskich sukienkach. Wszystkim było bardzo wesoło i nawet słoneczko ciekawie wyjrzało zza chmurki, co znacznie podwyższyło temperaturę zabawy.

Wszystkim rodzicom, dzieciom i zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejny festyn już za rok!

A-mnie-jest-wesolo-Danuta-Siakowska

Część pierwsza

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://pp4lask.com.pl/images/galeria/festyn-2015

Część druga

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://pp4lask.com.pl/images/galeria/festyn-2015/2

Część trzecia

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://pp4lask.com.pl/images/galeria/festyn-2015/3

Część czwarta

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://pp4lask.com.pl/images/galeria/festyn-2015/4


banner regionalny ue

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013