Scenariusze

Scenariusze zajęć w naszym przedszkolu:

1. „Miś i światła sygnalizatora” - wdrażanie do dbałości o bezpieczeństwo swoje i innych - Scenariusz zajęcia dla dzieci 4 i 3- letnich z zakresu „Bezpieczeństwo na drodze” - zobacz lub pobierz plik word.
  2. Scenariusz uroczystości pt.: Pasowanie na Przedszkolaka gr III Kwiatuszki 27 XI 2015 - zobacz lub pobierz plik word.
  3. Deszczowe zabawy jesienne z parasolami – zajęcie dla grupy 3-4-latków - zobacz lub pobierz plik word.
  4. Jesienny Bal u Kopciuszka – scenariusz balu dla grupy 3 i 4 -latków - zobacz lub pobierz plik word.
  5. Taniec śnieżynek - zobacz lub pobierz plik word.
  6. Scenariusz zajęcia pt.: „Ile Bałwanków stoi na polanie?” - zobacz lub pobierz plik word.
  7. Śniegowe zimowe kule – zabawy integracyjne z białymi balonami - zobacz lub pobierz plik word.
Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole nr 4 w Łasku-Kolumnie Rights Reserved.